Hayaletler Zombilere Karşı

FavoriteLoadingFavorilere Ekle28 oynanma
FavoriteLoadingFavorilere Ekle28 oynanma
Oyun Adı Hayaletler Zombilere Karşı
Tür Beceri Oyunları, Macera Oyunları, Zeka Oyunları
Etiketler
Editör Puanı 0
Ziyaretçi Puanı
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Verilmemiş)
Loading...
Favori Henüz hiç kimse favorilerine eklememiş.

OYUN HAKKINDA

Acımasız zombilerle görünmez hayaletlerin mücadelesi başlıyor. Bu zorlu kapışmada hamlelerinizi iyi yapmanız gerekiyor. Ben becerikliyim diyorsanız bu oyunu ister tek başınıza bilgisayara karşı, isterseniz de arkadaşınızla birlikte oynayabilirsiniz. Oyundaki amacınız, benzersiz güçlere sahip karakterleri rakibin alanına doğru ilerleterek karşı tarafın bölgesini yok etmek. Hikayeye dayalı bir oyun oynamak istiyorsanız PLAY CAMPAIGN yazısına, yapay zekaya karşı veya arkadaşınızla birlikte oynamak istiyorsanız Skirmish düğmesine tıklayın. Hayaletler Zombilere Karşı oyunu Fare yardımı ile oynanmaktadır. Bir karakterinizin üzerine tıklayarak size ait olan alanlardan birine doğru sürükleyin. Çapraz ya da düz olarak karakter ilerletebilirsiniz. Boş olan alana ve rakibinizin rengindeki olan bölgelere gidemezsiniz. Size ait renk ile devam ederek rakip alanına doğru ele geçirmeye çalışın.

Oyunda güçlü karakterleriniz, yalnız bir alanda duramazlar. Birkaç alan üzerinden ilerlemeleri gerekmektedir. İlk olarak fazla gücü bulunmayan kahramanlarınız ile yolu açın ve daha sonrasında güçlüleri kullanın. Böyle yapmanız rakibinizin bölgesine oldukça zarar verecektir. Skip Turn düğmesine tıklayarak atak sıranızı karşıya verebilirsiniz.

Oyun sırasında sağ alt tarafta yer alan düğmelerle oyun seslerini açıp aynı zamanda kapatabilir, üst tarafta bulunan Menu yazısına tıklayarak da ana ekrana erişebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

BENZER OYUNLAR

Tahterevalli Topu

Beceri Oyunları

Tatlı Çörekler

3D Oyunlar

Kek Savaşı

Beceri Oyunları

Çizgi Yarışı 2

Beceri Oyunları

4 Oyunculu Kuzu Partisi

Beceri Oyunları

Kızma Birader Efsanesi

Zeka Oyunları

Ateş ve Su Hazine Avı

Beceri Oyunları

Noktalar

Beceri Oyunları

Wrestle Up

3D Oyunlar

Kayıp Kardeşler

Beceri Oyunları

Kayıt Ol

Plajda Voleybol

Spor Oyunları

GÜNÜN OYUNU